Ostatnie pożegnanie naszego Kolegi Andrzeja Grygny

Z wielkim smutkiem informujemy, iż w dniu 18 kwietnia 2024 roku w wieku 51 lat odszedł do Pana nasz serdeczny przyjaciel Andrzej Grygny.

Do NSZZ „Solidarność” wstąpił w 1991 r. gdy podjął pracę w Arcyksiążęcym Browarze w Żywcu na oddziale rozlewni piwa butelkowego jako operator urządzeń rozlewniczych. W 2006 roku został wybrany na funkcje Zakładowego Społecznego Inspektora Pracy Grupy Żywiec nadzorując i koordynująca pracę Społecznych Inspektorów Pracy z browarów Elbląg, Warka, Namysłów, Leżajsk i Żywiec. Przez ostatnie 27 lat był delegatem Sekcji Krajowej Przemysłu Piwowarskiego NSZZ „Solidarność”. Jego aktywność zawodowa była wypełniona pracą na rzecz drugiego człowieka, którą wykonywał z wielkim oddaniem i zaangażowaniem. Był jednym z filarów naszej Organizacji Związkowej „S” w Heineken Grupa Żywiec.

Ostatnie pożegnanie naszego Kolegi Andrzeja zostanie odprawione w dniu 22 kwietnia tj. w poniedziałek o godz. 12:00 w kościele parafialnym Sanktuarium Matki Bożej Kazimierzowskiej w Rajczy k/Żywca.

Media społecznościowe: