„Solidarność” z Danone Bieruń triumfuje w Sierpcu

18 listopada br., w Sierpcu, odbył się XI Turniej w Piłce Nożnej im. Dariusza Jaciuka, organizowany przez Krajową Sekcję Przemysłu Mleczarskiego, Spirytusowego i Koncentratów Spożywczych NSZZ „S”.

„Pamięć o naszym Koledze śp. Dariuszu Jaciuku, moim zastępcy w KS PMSiKS NSZZ „S”, sprawia, że co roku, z okazji Narodowego Święta Niepodległości, spotykamy się na Halowym Turnieju w Piłce Nożnej w Sierpcu” – mówił Zbigniew Sikorski, przewodniczący Sekcji.

W tej edycji turnieju udział wzięło 8 zespołów, spośród których najlepszym okazała się drużyna Organizacji Zakładowej „S” z Danone Bieruń. Tytuł wicemistrza wywalczył zespół Siedlec, członkowie Organizacji Zakładowej działającej w firmie Zentis. Natomiast brązowe medale przypadły reprezentantom gospodarzy, czyli zespołowi, który tworzyli związkowcy „S” z miejscowej OSM Sierpc.

„Serdecznie dziękuję Staroście Sierpeckiemu Panu Andrzejowi Cześnikowi oraz Burmistrzowi Miasta Sierpc Panu Jarosławowi Perzyńskiemu za honorowy patronat nad imprezą, a Prezesowi Zarządu OSM w Sierpcu za sponsoring, natomiast wszystkim uczestnikom za sportową rywalizację” – powiedział Zbigniew Sikorski.

Do zobaczenia za rok na kolejnej edycji imprezy!

Media społecznościowe: