Zawody sportowe w Złotowie

Członkowie Stowarzyszenia RAZEM DLA SPORTU NSZZ „Solidarność” zorganizowali w dniu 19 września zawody rekreacyjne dla delegatów Krajowej Sekcji Pracowników Przemysłu Mięsnego, Drobiarskiego i Tłuszczowego NSZZ „Solidarność”. Zostały one przeprowadzone z okazji XXX rocznicy powstania Sekcji, w Ośrodku Wypoczynkowym Zakładów Tłuszczowych Kruszwica w Złotowie, nad jeziorem Gopło.

Rozegrano trzy konkurencje:

  1. Rzut lotką – zwycięzcą został Piotr Fabiański – szef rady sekcji, przed Jackiem Gołdynem, obaj z Zakładów Tłuszczowych Kruszwica
    i Dariuszem Głogowskim z Zakładów Mięsnych Agryf Szczecin.
  2. Rzut kaloszem – pierwsze miejsce zajął Grzegorz Chiliński z Zakładów Mięsnych Animex Morliny, przed Mariuszem Zawadzkim z Zakładów Tłuszczowych Kruszwica i Marcinem Harasimem z Zakładów Mięsnych Sokołów.
  3. Slalom z piłką – zwycięzcą został Dariusz Głogowski z Zakładów Mięsnych Agryf Szczecin, przed Mariuszem Zawadzkim z Zakładów Tłuszczowych Kruszwica i Marcinem Harasimem z Zakładów Mięsnych Sokołów.

W konkursach wzięło udział 21 delegatów i delegatek. Najwszechstronniejszym okazał się Marcin Harasim z Zakładów Mięsnych Sokołów, przed Dariuszem Głogowskim z Zakładów Mięsnych Agryf Szczecin i Mariuszem Zawadzkim z Zakładów Tłuszczowych Kruszwica.

Ze związkowym pozdrowieniem

Krzysztof Suchecki

Media społecznościowe: