Anna Ziętek przewodniczącą Rady Sekcji Młodych przy Krajowym Sekretariacie Przemysłu Spożywczego i Rolnictwa NSZZ „S”

W dniu 11 września br., w warszawskiej siedzibie Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność”, odbyło się posiedzenie wyborcze Sekcji Młodych przy Krajowym Sekretariacie Przemysłu Spożywczego i Rolnictwa NSZZ „Solidarność”. Zostały wybrane władze Sekcji oraz delegaci na Walne Zebranie Delegatów Krajowej Sekcji Młodych.

W spotkaniu uczestniczył przewodniczący Rady Krajowego Sekretariatu Przemysłu Spożywczego i Rolnictwa NSZZ „Solidarność” Zbigniew Sikorski, a także przewodnicząca Krajowej Sekcji Młodych Alicja Skowron. Przewodniczącą Rady Sekcji Młodych przy Krajowym Sekretariacie Przemysłu Spożywczego i Rolnictwa NSZZ „S” została Anna Ziętek.

„Jestem ogromnie zaszczycona, że zostałam obdarzona zaufaniem przez delegatów naszej Sekcji. Chciałabym, żeby w tym roku dużo się działo, żeby Sekcja się uaktywniła. We współpracy z Radą Sekretariatu chcielibyśmy zdobywać doświadczenie, a we współpracy z Krajową Sekcją Młodych chcielibyśmy sprawić, że głos młodych związkowców będzie bardziej słyszalny” – powiedziała Anna Ziętek po wyborach.

„Życzę młodym wszystkiego dobrego. Sekretariat do tej pory ich wspierał i będzie to robił nadal. Cieszę się z rozwoju Sekcji, bo przecież musimy mieć następców. Za chwilę dla niektórych ludzi Solidarności przyjdzie czas, w którym będą kończyć pewien etap w swojej działalności, a młodzi muszą być na to przygotowani. Muszą przechodzić szkolenia, muszą artykułować swoje potrzeby, ale też muszą uczyć się działalności związkowej na poziomie zakładów od starszych kolegów i koleżanek” – powiedział zaś po spotkaniu wyborczym Zbigniew Sikorski.

Sekcji Młodych życzymy energii i nowych pomysłów!!!