Szkolenie dla członków Sekretariatu Przemysłu Spożywczego NSZZ „S”

Kto się nie rozwija nie odnajdzie się w szybko zmieniającej się rzeczywistości. Takie motto przyświecało uczestnikom szkolenia w Spale.

Na trzydniowym szkoleniu „Wizerunek działacza związkowego” gościli, w ośrodku „Solidarności” w Spale, związkowcy z Sekretariatu Spożywców „Solidarności”. Szkolenie odbyło się w dniach 10-12.10.2023 r.

Zajęcia były zorganizowane przez Sekretariat, a prowadziła je trenerka z działu szkoleń KK NSZZ „S”, Maria Kościńska.

Uczestnicy mieli możliwość udziału w części teoretycznej, jak również praktycznej szkolenia, gdzie mogli stanąć przed kamerą i sprawdzić samych siebie jak prezentują się podczas wystąpień. Taka forma warsztatów wszystkim przypadła do gustu. „Oby więcej takich szkoleń, na tak wysokim poziomie, z umiejętnie przekazywaną wiedzą przez prowadzących” – zgodnie stwierdzili uczestnicy.