Szkolenie dla członków Sekretariatu Spożywców

W dniach 29-31 marca br., w siedzibie Regionu Gdańskiego NSZZ „Solidarność”, odbywa się kolejne szkolenie dedykowane członkom Sekretariatu Spożywców. Szkolenie jest zorganizowane w ramach projektu „Godna praca to bezpieczna praca”, a tematyka obejmuje kwestie negocjacji i komunikacji. Prowadzi je trenerka Działu Szkoleń, Maria Kościńska.

„Dużo wartościowych informacji, nowego spojrzenia na procesy komunikacji, negocjacji, jak również …. niespodzianek, którymi zaskakuje nas szkoleniowiec prowadzący warsztaty” – mówi Krzysztof Pniak z OSM „Myszków”, który bierze udział w zajęciach.

„Istotnie, staram się urozmaicić zajęcia, zaciekawić uczestników – stwierdza Maria Kościńska – Wtedy nowa wiedza jest zdecydowanie lepiej przyswajana, a mam nadzieję, że również z większą swobodą będzie stosowana w praktyce. Natomiast odnośnie zaskoczeń, to jest to dobry trening dla związkowców. W związkowym życiu często mamy do czynienia z sytuacjami, których nie mogliśmy wcześniej przewidzieć, a na które musimy odpowiednio zareagować.”

O pierwszych warsztatach z cyklu pisaliśmy tutaj: http://solidarnosc-spozywcow.pl/jak-zostac-mistrzem-negocjacji/