Białoruscy związkowcy potrzebują naszej solidarności!

Z inicjatywy Komisji Krajowej NSZZ „Solidarność” ruszyła akcja wysyłania kartek pocztowych do Ambasady Republiki Białorusi w Polsce w sprawie obrony działaczy związkowych na Białorusi.

„W pełni popieram tę akcję KK – mówi przewodniczący Rady Sekretariatu, Zbigniew Sikorski – Uważam, że cały polski ruch związkowy powinien zjednoczyć się wokół budowy nacisku na rząd Białorusi. Pamiętam czasy gdy to nam udzielano takiego moralnego wsparcia. Apeluję, niech pod warszawski adres ambasady, na ulicę Wiertniczą 58, popłynie jak największa ilość świadectw naszego zaangażowania na rzecz tych dzielnych ludzi. Uzupełniając, kod pocztowy to 02-953 Warszawa.” – kończy z błyskiem w oku przewodniczący, który w imieniu Rady Sekretariatu wysłał świadectwo zaangażowania Spożywców „Solidarności”.

Czytaj więcej na: