Spotkanie z przedstawicielami OM NSZZ „Solidarność” w Mondelez ze Skarbimierza

W dniu 16 lutego 2023r. w oddziale Zarządu Regionu Śląsk Opolski w Brzegu, odbyło się spotkanie przewodniczącego Rady Sekretariatu Zbigniewa Sikorskiego z przedstawicielami Organizacji Międzyzakładowej NSZZ Solidarność Mondelez w Skarbimierzu oraz Panem Wacławem Bojnowskim, nadinspektorem Okręgowego Inspektoratu Pracy w Opolu.

„Bardzo cieszę się z możliwości spotkania – powiedział Andrzej Paruzel, przewodniczący komisji międzyzakładowej „S” ze Skarbimierza – Przed pracownikami naszego zakładu trudny okres zmian właścicielskich w firmie, dużo również dzieje się w naszej organizacji. I o tym wszystkim mogliśmy dzisiaj porozmawiać.”

„Ja również jestem bardzo zadowolony z możliwości rozmowy. Przede wszystkim z tego względu, że mogłem Andrzejowi pogratulować dobrej, związkowej pracy, która przełożyła się na skokowy wzrost uzwiązkowienia. Tam gdzie są zaangażowani związkowcy „Solidarność” jest mocną strukturą. Równocześnie była znakomita okazja aby osobiście podziękować nadinspektorowi Wacławowi Bojnowskiemu, za jego pracę i pomoc, którą nieustannie prezentował w swoich działaniach. Koleżanki i koledzy z Opolszczyzny byli szczęściarzami mając takiego inspektora. Szkoda, że Pan Wacław odszedł na emeryturę, ale mam nadzieję, że wykorzystamy jego wiedzę i chęć do działania w Sekretariacie na innych polach.”