Nestle Winiary z certyfikatem Pracodawca Przyjazny Pracownikom.

Informujemy, że Komisja Certyfikacyjna XIII edycji konkursu „Pracodawca Przyjazny Pracownikom” przyznała tytuły do tegoż certyfikatu dwudziestu firmom działającym w Polsce. Jest nam miło, że jednym z wyróżnionych zakładów jest firma Nestle Winiary z Kalisza, w której organizacja związkowa „S” należy do Sekretariatu Spożywców.

„Mamy nadzieję, że dalsza współpraca będzie nie gorsza niż do tej pory – mówi Andrzej Nowacki, przewodniczący Komisji Zakładowej „S” – To nasz obopólny sukces. I nas, związkowców i pracodawcy. Szczególnie chciałbym podkreślić rolę dyrektor HR Pani Anny Durzyńskiej, która bardzo dobrze prowadzi dialog wewnątrz zakładu. Obecnie przystępujemy do rozmów na temat ponad zakładowego układu zbiorowego pracy w grupie Nestle w Polsce. To ma być kolejny etap podkreślający dobrą współpracę z Pracodawcą – kończy przewodniczący „Solidarności” z kaliskich Winiar.

Życzymy sukcesu w negocjacjach.