Posiedzenie Rady Sekcji Przemysłu Mleczarskiego Spirytusowego i Koncentratów Spożywczych NSZZ „Solidarność”

W dniach 11-13.09.2023 r., w Tychach odbyło się, pierwsze robocze posiedzenie Rady i Komisji Rewizyjnej Sekcji po wyborach na kadencję 2023-2028.

Wybór miejsca posiedzenia Rady nie był przypadkowy, w tym roku bowiem mija 10 rocznica śmierci naszego Kolegi Dariusza Jaciuka – byłego przewodniczącego NSZZ „S” w Danone Bieruń i wiceprzewodniczącego Krajowej Sekcji. Członkowie Rady modlili się przy grobie Darka oraz uczestniczyli we Mszy Świętej w Jego intencji.

W części merytorycznej spotkania ustalono zakres odpowiedzialności poszczególnych działaczy. „Musimy podzielić się pracą, jest jej dużo, ale mamy równie dużo energii” – na gorąco komentował Zbigniew Sikorski, przewodniczący Rady. Omówiono również sytuację w poszczególnych zakładach pracy. Ustalono termin najbliższego Walnego Zjazdu Delegatów Sekcji, które planowane jest na styczeń przyszłego roku.

Dla miłośników aktywności fizycznej w Sekretariacie mamy dobrą wiadomość. Podjęto decyzję o organizowaniu kolejnego Turnieju im. Dariusza Jaciuka w piłce halowej. Wydarzenie będzie miało miejsce w Sierpcu w listopadzie br. 

Media społecznościowe: