Trwa akcja „W Rodzinie Siła”

W dniu 30.03.2022r., w biurze KK NSZZ „S” w Warszawie, odbyło się spotkanie przewodniczącego Rady Sekretariatu z Panem Bartłomiejem Morzyckim – dyrektorem generalnym Związku Pracodawców Przemysłu Piwowarskiego „Browary Polskie”. Tematem spotkania było omówienie strategii działania w ramach prowadzonej przez Sekretariat i Związek Pracodawców, wspólnej akcji „W Rodzinie Siła”.

„Pracujemy, aby idee naszego programu, czyli Dekalog Odpowiedzialnego Rodzica, ochrona nieletnich przed alkoholem i spożywanie alkoholu w rozsądny sposób były dalej promowane w naszym społeczeństwie – mówi Zbigniew Sikorski – Dlatego spotkałem się z Panem Dyrektorem aby przygotować założenia na kolejny rok akcji. Zniesienie obostrzeń covidovych ponownie otwiera nam szereg możliwości działania. Jednocześnie, korzystając z okazji, zaprosiłem Pana Dyrektora na Kongres Krajowego Sekretariatu Przemysłu Spożywczego NSZZ „Solidarność”. – kończy przewodniczący.