Wybory w OSM Myszków

6 lutego 2023 r. odbyły się wybory związkowe w Okręgowej Spółdzielni Mleczarskiej Myszków. Przewodniczącym Komisji Zakładowej ponownie wybrano Krzysztofa Pniaka.

Z przyjemnością informujemy, że powstała w minionej kadencji, przy dużym zaangażowaniu Sekcji Przemysłu Mleczarskiego Spirytusowego i Koncentratów Spożywczych NSZZ „Solidarność” i Rady Sekretariatu Spożywców, Organizacja Związkowa „Solidarności” w OSM Myszków nie zwalnia tempa. Na dzień dzisiejszy ¾ zatrudnionych w OSM to związkowcy „S”. Jest to efekt zaangażowania i skuteczności Komisji Zakładowej, której działania doprowadziły do poprawy warunków pracy jak i wzrostu wynagrodzeń. Dlatego nie dziwi, że na spotkaniu wyborczym, pełniący do tej pory funkcję przewodniczącego komisji, Krzysztof Pniak, został wybrany na kolejną kadencję. Serdecznie gratulujemy!

„Dzisiejsze wybory to najlepsza recenzja pracy całej naszej Komisji – mówi nowy/stary przewodniczący -Pracownicy uznali, że nadal w komplecie powinniśmy ich reprezentować. Jestem dumny z tego zaufania, zadowolony z tego co udało nam się dokonać w minionej kadencji m. in. stworzenie zakładowego funduszu świadczeń socjalnych i z energią podchodzę do nowych wyzwań. Obecnie toczymy negocjacje na temat zakładowego układu zbiorowego pracy, mam nadzieję na finalizację tego tematu w rozpoczętej kadencji. A co najważniejsze, osoby w naszej spółdzielni, które nie należą do „Solidarności” to zdecydowana mniejszość pracowników” – kończy Krzysztof Pniak

 Wybrano również dwóch delegatów „branżowych” do Krajowej Sekcji. Zostali nimi: Jarosław Czarnecki i ponownie, przewodniczący Krzysztof Pniak.

Media społecznościowe: