Związkowcy z Agryf Szczecin zwycięzcami klasyfikacji drużynowej XXIV Międzynarodowej Spartakiady Spożywców!

Za nami XXIV Międzynarodowa Spartakiada Sekretariatu Spożywców NSZZ „Solidarność”. Dwudniowym zawodom towarzyszyła wspaniała pogoda i świetne humory wśród biorących udział w zmaganiach zawodników.

W dniach 9-10 czerwca br. w Ostrowie Pieckowskim, miało miejsce nasze sportowe święto! Zawodnicy z kilkunastu drużyn wzięli udział w szeregu konkurencji – m.in. piłce nożnej mężczyzn, siatkówce kobiet i mężczyzn, biegu przełajowym, sztafecie, rzucie do kosza, rzucie lotką do tarczy, rzucie kulą do celu.

Gośćmi honorowymi zawodów byli Władysław Żmuda, dwukrotny medalista mistrzostw świata w piłce nożnej i związkowcy z chorwackiego związku zawodowego PPDIV z firmy Jamnica.

Puchar, w imieniu przewodniczącego Piotra Dudy, dla najlepszej drużyny w klasyfikacji generalnej zawodów, wręczył Zbigniew Sikorski, przewodniczący sekretariatu. Pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej zajął Agryf Szczecin, drugie Morliny, a trzecie Totalizator Sportowy.

Wszystkim Uczestnikom serdecznie gratulujemy! I mówimy sobie do zobaczenia za rok!!!

Poniżej link do fotorelacji: