Nowa organizacja w Sekretariacie Spożywców

Informujemy, że do Sekretariatu Spożywców przystąpiła nowa organizacja związkowa Komisja Zakładowa NSZZ „Solidarność” w Spółdzielni Mleczarskiej Łapy. Serdecznie witamy nową komisję w naszej strukturze.

„Liczymy na to, że dzięki wsparciu Sekretariatu i Sekcji branżowej uda nam się rozwiązać szereg problemów pracowniczych, z którymi mamy do czynienia na co dzień” – mówi Emil Rzęsicki, przewodniczący Komisji „Solidarności” w Łapach.

„Jako Sekcja mamy wiedzę i doświadczenie, które może być wykorzystane czy to podczas negocjacji czy też innych form wspierania organizacji związkowej – powiedział Waldemar Kiszkiel, członek Rady Krajowej Sekcji Przemysłu Mleczarskiego, Spirytusowego i Koncentratów Spożywczych NSZZ „Solidarność”- To jest istota pracy Sekcji, aby wspierać i dzielić się informacjami z naszymi członkami.”